Фрукти

Користь та шкода сушених яблук для організму

Яблука – це універсальний фрукт, крім того, що їх можна вживати сирими, вони ще запікаються і сушаться. Останній спосіб особливо популярний, оскільки дозволяє зберігати яблука довше. Така популярність сушених яблук обумовлена ще тим, що вони в процесі сушки практично не втрачають свої корисні властивості.

Користь сушених яблук

Користь та шкода сушених яблук для організму

Тривалий час збереження свіжих яблук, приведе до псування, але це не стосується сушених. Яблука у такому вигляді при правильно проведеній процедурі сушки можуть зберігатися роками.

Сушка з яблук відмінно впливає на травну систему людини. Ось чому так корисно уранці з’їдати, наприклад, вівсяну кашу з сушеними яблуками. Такий тандем запустить травну систему людини.

Сушка зберігає усі вітаміни і мікроелементи властиві свіжому фрукту в ній міститься такі вітаміни, як С, Е, К і групи В. Вони беруть участь у формуванні міцного імунітету, відповідають за протистояння інфекціям і мають антиоксидантну дію. Ось чому компот з сушки корисно пити в зимову пору року.

Калій, що міститься в сушених яблуках, покращує роботу серця, відновлює водно-сольовий баланс. Сушені яблука особливо корисні для вагітних жінок, адже зміцнюють імунітет, що дуже важливо для майбутньої мами. Літнім людям також корисно споживати їх, адже вони не такі тверді, як звичайні фрукти, але в той же час добре впливають на нервову систему людини.

Сушені яблука узяли на себе кращі корисні властивості свіжих фруктів. Але на додаток до усього цього, вони краще зберігаються і не мають негативної дії на зубну емаль.

Для тих, хто бажає скинути зайву вагу, цей продукт стане справжнім порятунком, адже вони містять мало калорій і досить поживні. Ними можна з легкістю замінити солодощі. Деякі дієтологи навіть наполягають на тому, що необхідно відмовитися від кураги і чорносливу на користь сушених яблук.

Шкода від сушених яблук

При цукровому діабеті та ожирінні вживати їх не рекомендується. Дуже важливе збереження, щоб на них не утворилася шкідлива пліснява і не заводилися шкідники.

І, звичайно ж, дуже важливо їх засушити. Для цього є два способи в духовці або на сонці. Тут кожен вибирає як йому зручно, головне стежити, щоб на яблука не потрапляв пил, і не сідали комахи.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

40 − = 32