Інші продукти

Користь і шкода цикорію розчинного для схуднення і при діабеті

Цикорій – рослина-медонос, яке має численні лікувальні властивості, він широко використовується в кондитерській і кавовій промисловості. У продукті міститься пектин, який значно покращує обмін речовин, буквально “вимиває” з організму холестерин і токсини, оздоровлює мікрофлору кишечника.
У чому користь і шкода цикорію розчинного для схуднення і при діабеті? Напій на основі цикорію, який був дуже відомий в нашій країні за радянських часів, рекомендується приймати хворим на цукровий діабет. Користь продукту в тому, що в нім міститься інулін, речовина з солодким смаком, але не цукор. Напій з цикорію чинить також позитивну дію на імунітет, серцево-судинну систему, його можна вживати людям з підвищеним тиском, неврастенією і безсонням.

Комплекс властивостей цього засобу здатний надати організму судинорозширювальний, жарознижуючий ефект, він має заспокійливий і протизапальний ефект.

Користь і шкода цикорію розчинного для схуднення і при діабеті

Зважаючи на високий вміст інуліну, про який говорилося вище, цикорій корисний тим, хто сидить на дієті і намагається позбавитися від зайвої ваги: речовина насичує організм, при цьому не містить зайвих калорій. Ще одна актуальна і корисна властивість: продукт допомагає виводити токсичні речовини, що пов’язані з надмірним споживанням спиртних напоїв, які викликали отруєння. Жінки, що чекають на дитину, можуть замінити справжню каву цикорієм: він стимулює апетит, позбавляє від печії, збільшує зміст червоних тілець в кровоносній системі.

Протипоказання є практично у будь-якого засобу, безконтрольне перевищення споживання цикорію може зашкодити, його не можна вживати при деяких захворюваннях шлунково-кишкового тракту, тому, хто страждає нервово-психічними розладами і при цьому знаходиться в стані загострення. Не корисний напій при хворобах серця і судин. Може бути індивідуальна непереносимість, прояви алергії у вигляді висипу, нападів кашлю.

У продажу є цикорні засоби-суміші, наприклад, з шипшиною і чорницею, продукт готовий до вживання, додаткові інгредієнти допоможуть в лікуванні хвороб очей, підвищать загальний тонус організму. Рекомендоване дозування напою – раз на день по склянці.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

75 ÷ = 25