Інші продукти

Бананове молоко – користь та шкода

Усі прекрасно знають і куштували банан, а чи знає хто про таке як бананове молоко? Так такий напій існує і як не дивно, в нім досить багато користі. Щоб розуміти, про що йде мова треба прочитати трохи інформації. Найголовніше, це те, що такий напій несе в собі користь!

Корисні властивості напою!

Бананове молоко - користь та шкода

Усі повинні розуміти, що бананове молоко корисне, не лише дорослим, але і дітям. І при цьому якщо в такий напій не додавати ні чого зайвого, наприклад солодкого або чогось іншого, то його можна сміливо вважати дієтичним. Такий склад легко знайти у багатьох дієтичних меню.

Бананове молоко - користь та шкода

Не всі мають час щодня готувати собі сніданок і з цієї причини просто необхідно скористуватися банановим молоком, воно швидко готується і вважається поживним. Склянка такого напою, допоможе дочекатися обіду без мук і страждань голоду. Але і це не усе! Користь – це основне, що є у такого молока.

  • Зміцнення імунної системи.
  • Це джерело корисних вітамінів для кожного організму.
  • Ще один важливий момент, ця наявність у складі калію – саме це добре позначається на роботі кишечника і травній системі.

Але і це не усе, оскільки саме банани просто потрібні для сердечного м’яза, тобто і молоко з цього фрукта просто потрібне. Також в такому молоці є і такі складові, як – білки. А це краще, що може запропонувати такий продукт.

Поєднання калію і кальцію, це краще для будь-якого серця. Можливість вживати таке молоко в період дотримання дієти для схуднення. Використання цього продукту просте, треба вранці випивати одну склянку молока, замість каші або чогось іншого. І оскільки у складі багато корисних компонентів, це не яким чином не зашкодить здоров’ю. Також, багато хто говорить про те, що і для кісткової системи потрібне молоко.

Бананове молоко - користь та шкода

Про шкідливі якості, практично немає ніяких точних рекомендацій. Єдине виключення, це особиста непереносимість компонентів. Як же можна створити такий напій самостійно? Вважається, що це робиться не так складно і довго. І найголовніше, що напій виходить смачним і не залишить байдужим нікого. Що потрібно для створення бананового молока:

  • Банан середніх розмірів.
  • Півлітра молока.
  • При необхідності лід, половина склянки.
  • За бажання цукор, а краще мед.

Всім зрозуміло, що створити напій повний користі не так складно. Так що створюйте і насолоджуйтеся цим смаком у будь-який момент.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *