Інші продукти

Мед коріандру – корисні властивості і протипоказання

Працелюбні бджілки створюють найкорисніший продукт для усього людства. Поза сумнівом, йдеться про мед. Нині існує велике різноманіття сортів і видів цього продукту. Починаючи від квіткового і закінчуючи каштановим – усі вони мають цілющі властивості. Але мало хто знає про існування меду з коріандру, його корисні властивості і протипоказання.
Відмітна особливість меду коріандру полягає в його приготуванні.
Зібрати його досить складно, оскільки рослина в період свого цвітіння пахне складним ароматом, який не дуже приємний для комах. Це пояснює, в першу чергу, поведінку бджіл, які не прагнуть зібрати з коріандру пилок. Саме тому, пасічники встановлюють бджолині вулики біля зростання коріандру, щоб хоч якось сприяти вимушеному збору меду.

Мед коріандру - корисні властивості і протипоказання

Як правило, бджоли збирають мед з суцвіть рожевого і білого кольору. Вони є дуже корисними і використовуються в різних галузях, наприклад, кулінарії. Мед коріандру набуває світло-коричневого відтінку, який обумовлений наявністю відповідного хімічного складу продукту. Він включає високий вміст міді, заліза і марганцю.

Враховуючи особливість умов збору і вид рослини, з якої зібраний мед, він має зернисту структуру і пряно-лікарський аромат. Доведено, що мед коріандр є одним з кращих лікарських препаратів від хвороб різного напряму. Він покращує роботу травної системи, знижує рівень тахікардії і сердечного ритму, підвищує функції секреції шлунку.

Мед коріандру покращує зір і стимулює рано загоюванню. Його широко використовують в кулінарії, косметології і народній медицині. Що стосується протипоказань, то такий сорт меду досить специфічний, тому може викликати алергічну реакцію при індивідуальній непереносимості коріандру і інших компонентів, що входять до складу бджолиного виробу.

Мед, зібраний з суцвіть коріандру, стане домашнім лікарським препаратом на усі випадки життя. При грипі, бронхіті, поганому самопочутті, знесиленні і інших хворобливих ситуаціях, мед виправить становище. До того ж, натуральна глюкоза набагато корисніша за цукор, тому цей продукт є присутнім у багатьох дієтах для схуднення.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =