Інші продукти

Огірковий сік: корисні властивості і протипоказання

Один з найпопулярніших овочів, про які знають всі і вживають всі, це – огірок. Здавалося б, він росте практично на кожному городі, і завжди має попит влітку і зимою у свіжому і консервованому вигляді. До смакових властивостей, необхідно додати і інші.
Відомо, що огірок містить малу кількість солей і цукру, але багато води. Саме тому він є одним з найкращих інгредієнтів, що тамують спрагу. Завдяки високому вмісту вітамінів і мінералів, овоч наділений корисними властивостями, які активно застосовуються в лікувальному дієтичному харчуванні.

Огірковий сік: корисні властивості і протипоказанн

Огірковий сік, його корисні властивості і протипоказання відомі далеко не всім. Виявляється, всі корисні мікро- і макроелементи при здобутті соку з огірка залишаються в нім. Таким чином, огірковий сік стає криницею цілющих властивостей для організму людини. Його рекомендується пити як в чистому вигляді, так і з різними домішками.

Сік з огірка можна змішувати з соками всіх фруктів, кисломолочними продуктами, травами і натуральними добавками. Такі коктейлі дуже корисні для здоров’я та для профілактики безлічі хвороб. Так, рекомендується вживати огірковий сік при порушеннях шлунково-кишкового тракту, при проблемах з серцем і тиском. В цих ситуаціях йдеться про порушення балансу іонів калію і натрію. В даному випадку, сік огірка здатний покращити становище.

Чудодійний ефект полягає в наступному: сік насичує організм людини калієм і одночасно виводить з нього натрій сечогінним способом.

Свіже вичавлений сік огірка виводить усі токсини з організму людини, які накопичуються в нім роками. Так, вживаючи “зелений коктейль”, в першу чергу, чиститься печінка, кишечник, нирки і сечостатева система від шкідливих токсинів. Лікувальні властивості цього овоча проявляються понад усе при прийомі на голодний шлунок.

Важливо пам’ятати, що при лікуванні огірковим соком слід прислухатися до власного самопочуття. За наявності великих відкладень солей можуть проявитися больові кольки. Тому очищення слід проводити поступово.

Сік огірка відновлює кров’яний тиск, усуває набряклість і лікує печію. Він налагоджує роботу серця, заповнює втрати калію і магнію, а також збагачує організм усіма необхідними для здоров’я людини корисними речовинами.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

× 5 = 35