Інші продукти

Користь і шкода горохового супу

Навряд чи є такі оригінали, які ніколи не їли гороховий суп. На жаль, мода на домашнє приготування їжі йде, людство все більше вважає за краще їсти на ходу, живитися фастфудом. Ритм життя, що прискорився, не залишає часу на довге стояння біля плити. У чому користь і шкода горохового супу?
Горох – джерело вітамінів групи В, С, Е, які можуть побороти тривалу депресію, безсоння, нормалізувати обмін речовин, корисні при лікуванні ряду серцево-судинних захворювань. Він легко засвоюється організмом, містить антиоксиданти, які загальмовують окислювальні процеси на клітинному рівні.

Користь і шкода горохового супу

Калорійність горохового супу відносно невелика, його можна вживати тим, хто схильний до повноти і бажає позбавитися від зайвої ваги. Цукор в горосі представлений глюкозою і фруктозою, це означає, що суп дозволений до вживання хворим на діабет. Щоб зробити страву ще менш калорійною, в неї не обов’язково додавати копчення, приготуйте вегетаріанський варіант, з овочами – і вашій талії точно нічого не загрожуватиме.

Горох може бути і шкідливий, індивідуальні особливості організму можуть погано вживатися з цим продуктом харчування, він може погіршити травні процеси, а також викликати підвищене утворення газів. Крім того, можлива індивідуальна непереносимість, алергічні реакції.

Консервація зеленого горошку – економічний спосіб зберегти його найкращі властивості. Сучасні технології дозволяють зробити це з мінімальними втратами. Продукт широко використовується в дієтичному і лікувальному харчуванні, його регулярне вживання сприяє уповільненню процесу старіння шкіри, зменшує ламкість і випадання волосся, збільшує рухливість суглобів, зміцнює нервову систему, позбавляє від стресового стану і значно покращує сон.

Горошок в консервованому вигляді очищує шлунково-кишковий тракт від токсинів, що накопичилися, допомагає роботі сердечних м’язів, забезпечує клітини додатковою енергією. Він здатний поліпшити здатність згущуватися крові і понизити кровоточивість ясен, навіть розчинить пісок і камені при сечокам’яній хворобі.

Звичайні продукти, знайомі з дитинства, можуть бути відмінними лікарями, при цьому позбавленими або майже позбавленими від побічних ефектів, вони впливають на організм м’яко і ненав’язливо.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *