М'ясо

Чим корисне і шкідливе м’ясо кролика – як його вибрати

Будь-який продукт розцінюється як з точки зору користі, так і шкоди для організму. Виключенням не повинне стати і м’ясо кролика – продукт досить незвичайний, але що користується популярністю. Інтерес до цього виду м’яса високий, оскільки багато людей чули про його дієтичні властивості.

Чим корисне і шкідливе м'ясо кролика - як його вибрати

М’ясо кролика є одним з найпоживніших і корисних, крім того, отримати його у виробництві досить просто – ці тварини швидко розмножуються і активно набирають вагу. За багатьма показниками кроликове м’ясо перевершує популярну яловичину і свинину.

Вибирати м’ясо кроликів необхідно, маючи деякі знання. Так, щоб приготувати смачні страви, важливо, щоб продукт мав білий з легким рожевим відтінком колір, практично без жирових прошарків – це відмітна особливість продукту. Якісне м’ясо не має специфічного запаху і смаку. У кулінарії дуже люблять це м’ясо за його особливу м’якість і ніжність, крім того, холестерину в продукті практично немає, тому він вважається кориснішим, ніж м’ясо птиці.

Корисні властивості м’яса, що роблять його популярним у прибічників здорового харчування, – також містить високий вміст сірки:

  • вітаміни групи B;
  • жир в невеликій кількості;</li
  • білок;
  • 19 амінокислот, серед яких є і незамінні;
  • мінеральні речовини і мікроелементи.

Між тим, еластину і важко засвоюваного колагену практично немає, що дозволяє продукту легко засвоюватися організмом. Теплова обробка не впливає на користь страви, що робить кроликове м’ясо одним з найцінніших для харчування дітей і при дієтичному харчуванні. Жир використовується як народний засіб при лікуванні бронхіту і для пом’якшення шкіри рук. Вважається, що регулярне споживання кролика, дозволяє нормалізувати жировий обмін.

Що стосується протипоказань до застосування, то вони зводяться до того, що в ході хімічних досліджень виявилося, що м’ясо містить в незначній кількості пуринові основи. Це призводить до утворення в організмі сечової кислоти, яка у свою чергу може стати причиною артриту або подагри у дорослих або діатезу у малюків.

Таким чином, споживати виключно кроликове м’ясо все ж не слід, необхідно дотримуватися міри і тоді воно принесе людині лише користь, позитивні емоції, даруючи корисні речовини організму і тим самим і зміцнюючи здоров’я у будь-якому віці.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *