Інші продукти

Соєве молоко корисні властивості та протипоказання

Соєве молоко можна легко приготувати в домашніх умовах самостійно з соєвих бобів, причому багато часу для приготування не потрібно. Таке молоко ідеально підходить і для дорослих, і для дітей, оскільки воно має багато переваг перед звичайним тваринним молоком. Батьківщина такого унікального продукту це Китай, хоча сьогодні таке молоко стало дуже популярним в усіх країнах земної кулі.

Соєве молоко корисні властивості та протипоказання

Молоко з сої, користь від молока

Молоко з сої має велику відмінність від коров’ячого, оскільки там відсутня лактоза, а також містяться ізофлавони, які дуже схожі з гормоном естрогеном. Ізофлавони давно вже стали використовуватися для профілактики патології в онкології, а також ця речовина застосовується для лікування серцевих захворювань. Можна лікувати остеопороз і полегшити симптоми клімаксу у жінок, до того ж молоко відрізняється антиканцерогенними характеристиками.

Соєве молоко знижує рівень холестерину, який дуже шкідливий для здоров’я. Благотворно впливає на кісткові системи, такий продукт буде обов’язковим для тих, хто страждає недокрів’ям та іншими хворобами цього типу.

Соєве молоко, завдяки своїм корисним властивостям, зможе захистити чоловіків від раку простати, тільки при регулярному вживанні. Містить більше звичайного білку, чим тваринне молоко, оскільки виготовляється воно з соєвих бобів. Засвоюваність його буде дуже хорошою, що має величезне значення для організму людини.

Білок, що міститься тут, є дуже цінним, оскільки іолодіє кислотами і мікроелементами, такими як магній, калій, марганець, фосфор і залізо. Калорійність молока трохи більше 56 кКал в кожних 100 гр., з цього молока можна приготувати найрізноманітніші продукти, такі як тофу, кефір і йогурт, також можна ще приготувати кашу і пудинги, кисіль або ж запіканку.

Чим небезпечне для здоров’я соєве молоко?

Молоко корисне для людини, проте не рекомендується вживати його у надмірних кількостях, це може привести до ряду захворювань. Молоко, вживане у великих кількостях, може розвинути патології з щитовидною залозою, а також понизити кількість сперматозоїдів у чоловіка. Велика кількість такого продукту може привести до різних проблем з ендокринною системою. Соєве молоко бажано не давати вагітним і годуючим матерям, а також дітям до 1-го року.

Хоча таке молоко і має ряд мінусів, проте, воно шкодить лише при вживанні у великих кількостях і це слід знати.
Унікальне соєве молоко дуже приємне на смак і має легкий приємний аромат, а також воно дуже корисне і поживне, до того ж такий продукт можна буде дуже легко виготовити в домашніх умовах.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =