Овочі

Де і як правильно зберігати кабачки в домашніх умовах?

Однією з особливостей кабачків є тривалий термін зберігання. Для того, щоб плід зберіг свої смакові характеристики і зберігався впродовж усього потенційного терміну, його потрібно заздалегідь оглянути і підготувати. Перезрілі, пошкоджені, підмерзлі або кабачки з першими ознаками гниття зберіганню не підлягають….
Читати далі

Де і як правильно зберігати часник в домашніх умовах?

Зберігати часник не складно. Найвідповідальнішим етапом є правильний вибір голівок для подальшого зберігання. Якщо часник буде м’яким, перезрілим або з першими ознаками гниття, то зберігати його, не лише не рекомендується, але і не вийде.

Де і як правильно зберігати огірки в домашніх умовах?

Характерними рисами огірків будь-якого сорту є пружність і соковитість. На відміну від інших овочів, огірки не дозрівають в домашніх умовах, а споживати їх можна практично на будь-якому етапі дозрівання. Гіркота з’являється зазвичай у перезрілих овочів і про її наявність можуть…
Читати далі

Де і як правильно зберігати моркву в домашніх умовах?

Для тривалого зберігання підходить морква без механічних ушкоджень, перших ознак гниття або в’янення. Крім того, вона має бути не пророслою. Тільки за наявності вказаних характеристик морква збереже свою тверду структуру та не втратить смакові властивості.

Де і як правильно зберігати буряк в домашніх умовах?

Термін зберігання буряка перевищує показники картоплі або моркви. Цей коренеплід не занадто вимогливий до умов, але деякі важливі правила дотримуватися потрібно в точності з рекомендаціями. При створенні не сприятливих умов, буряк швидко покриється зморшками, втратить сік і значну частину смакових…
Читати далі

Де і як правильно зберігати червоний перець?

Червоний перець зберігає свіжість впродовж декількох місяців. В даному випадку, маються на увазі недозрілі овочі і що досягли середніх показників зрілості. Зберіганню не підлягає перезрілий червоний перець із зів’ялою шкіркою або м’якою поверхнею.