Інші продукти

Розмови про монастирський чай – правда чи брехня

У сучасному світі людство прагне вилікуватися від різних захворювань з мінімальним нанесенням шкоди своєму організму. Так, особливої популярності набуло використання фітолікування. Суть полягає в тому, щоб лікувати недугу за допомогою народних засобів, корисних трав і тому подібне. Так, актуальним на сьогодні лікуванням від усіх недуг є монастирський чай. Правда чи ні? Це питання цікавить багатьох. Тому, щоб на нього відповісти, необхідно розглянути цей продукт детальніше.

Склад монастирського чаю

Монастирський чай – це трав’яний збір, до складу якого можуть входити наступні інгредієнти: кульбаба, лопух, польовий, хвощ, лист ожини, шавлія, чебрець, квіти глоду, пустирник, м’ята, кропива, ромашка, буркун і суцвіття хмелю.
Така кількість корисних трав, поза сумнівом, гідна уваги. Вони мають протизапальну і загальнозміцнюючу дію на організм людини і, зазвичай, використовуються в якості додаткового лікування до основного. Вважати, що склянка чаю з таких трав здатна вилікувати, наприклад, остеохондроз, безглуздо.

Монастирський чай - правда чи брехня

Активна реклама і пропаганда монастирського чаю в громадських інформаційних джерелах – це суцільний маркетинговий хід. На сьогодні на багатьох форумах і сайтах люди обмінюються досвідом, де бурхливо обговорюють дію і високу вартість монастирського чаю як в інтернет-магазинах, так і в монастирі.

Вони вказують на те, що купили цей товар, заплативши за нього в 10 разів дорожче, ніж на звичайному ринку. І ті, батюшки з монастиря, які запевняють, що тільки їх чай є цілющим і є у продажу в обмеженій кількості, просто виступають шахраями і аферистами.

Не варто забувати, що існують люди, у яких є алергія на певні трави. Такі трави можуть входити до складу монастирського чаю, а тому слід бути пильними. На сьогодні досить просто зайти в аптеку і купити трав’яний збір різного характеру. Проте необхідно розуміти, що деякі трави можуть бути небезпечними для здоров’я людини. Тому краще купувати конкретні види трав, змішувати їх і заварювати як чай. Тоді профілактика або лікування захворювання буде ефективною і не дорогою.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 × 1 =