Інші продукти

Користь і шкода сирих курячих яєць

Яйця – всім знайомий продукт, який практично щодня в тому або іншому вигляді є присутнім в раціоні людини. Найпростіше, що можна приготувати з яєць – омлет і яєчня. Користь і шкода цих страв викликають багато суперечок, адже при їх приготуванні використовується олія. Але деякі вважають за краще вживати цей продукт в сирому вигляді. У чому користь і шкода сирих курячих яєць слід розібратися детальніше.

Користь сирих курячих яєць

Вони корисні для спортсменів. Все тому, що в їх складі білок, а він сприяє набору м’язової маси. Тому багатьом бодібілдерам припав до душі коктейль Гоголь-моголь, який складається зі свіжих збитих яєць. Цей продукт буде корисний тим, хто страждає підвищеною кислотністю шлунку.

Користь і шкода сирих курячих яєць

Усім відомо, що багато співаків перед виступами п’ють яйця для поліпшення роботи голосових зв’язок. І це дійсно так, вони допомагають зволожувати зв’язки гортані, роблячи голос яскравішим, оксамитовим.

Холін, який присутній в них, є відмінним профілактичним засобом проти ракових захворювань і, особливо, проти пухлин молочної залози. Тому вони, поза сумнівом, корисні для жінок.

Вони багаті на вітаміни групи В, вітамін А, Е, С, Н, РР і мікроелементи йод, фосфор, магній, калій і багато інших, перерахувати їх можна до безкінечності. Але, головне – це те, що в сирих яйцях ці речовини зберігаються в повному об’ємі.
Але не усі люди, на жаль, приймають цей продукт у сирому вигляді. Більшість надає перевагу такій страві, як яєчня. Вона корисна для організму так, як містить всі корисні речовини, які є в яйцях тільки в меншій кількості, ніж у сирих.

Шкода сирих яєць

Яйця – досить сильний алерген, тому не слід їх вживати заадто часто. До того ж вони можуть викликати захворювання печінки або панкреатит.
Основною небезпекою при вживанні яєць є – сальмонела. Ця бактерія хоч і живе на шкаралупі, але якщо ретельно не помити яйце, то є шанс підхопити сальмонельоз. До того ж яйця, що продаються в магазинах, мають тонку шкаралупу і тому вірогідність того, що сальмонела проникне в середину – збільшується.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

÷ 5 = 1