Інші продукти

Користь і шкода перепелиних яєць для жінок і чоловіків

Перепелині яйця розташовані на другому місці за популярністю після курячих. Ще до недавнього часу вони мало де продавалися, але зараз є присутніми практично в кожному супермаркеті. І не даремно, з кожним днем їх прихильників стає все більше, адже вони несуть величезну користь для організму людини.

Користь перепелиних яєць

Як і усі яйця, вони містять білок. Як відомо, він основний будівельний матеріал для клітин організму людини. Тому вони незамінні в раціоні дітей і спортсменів. І якщо брати в розрахунок на 100 грам, то
білка у них більше ніж в курячих.

Користь і шкода перепелиних яєць для жінок і чоловіків

Вони багаті на вітамін В2, який регулює роботу щитовидної залози, покращує стан шкіри, нігтів і волосся, і корисний для збереження репродуктивного здоров’я жінок і чоловіків.
У них містяться вітаміни В1, РР і А. Дефіцит цих речовин може стати наслідком безпричинної втрати ваги, атрофії м’язів, захворювань травної і серцево-судинної систем. Тому вживання яєць особливо рекомендовано жінкам в період вагітності і грудного вигодовування, людям, що страждають гепатитами, а також при ослабленому імунітеті.

Перепелині яйця містять рекордну кількість аспарагінової кислоти. Ця речовина більше відома по такому лікарському засобу, як Аспаркам, який застосовується для лікування захворювань серця, судин.

На додаток до цього, вони містять такі кислоти, як лізин, цистеїн, метіонін, глутамінова кислота триптофан, які активно підтримують здоров’я людини. Наприклад, дефіцит лізину призводить до підвищеної стомлюваності і нездатності концентруватися, а цистеїн прискорює одужання після перенесених інфекційних захворювань і зміцнює імунну систему людини.
Багаті вони і на мікроелементи, особливо багато в них міститься калію, заліза і фосфору. Калій, як відомо, покращує роботу серця, залізо нормалізує склад крові.

Протипоказання до вживання перепелиних яєць

Передусім, шкода полягає в наявності в них холестерину. Тому тим, у кого підвищена кількість цієї речовини в крові, слід звести вживанні яєць до мінімуму. Також не варто зловживати ними при захворюваннях печінки і цукровому діабеті.

Ще одна небезпека, яка може спіткати людину – можливість заразиться таким небезпечним захворюванням, як сальмонельоз. Тому купувати яйця краще всього в перевірених магазинах, де є усі необхідні сертифікати. І ні в якому разі не вживати їх сирими, а обов’язково піддавати термічній обробці. Тому користь і шкода перепелиних яєць для жінок і чоловіків полягає і в правильному виборі і у способі обробки.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

× 2 = 2